Ієронім БОСХ "Сад земних насолод"
Галерея живих картин

Ретроспектива "анімованих" картин відомих світового художника

Благодійні покази на підтримку “5 окремої штурмової Київської бригади”.

Відновлення роботи єдиної в Україні галереї живих картин: презентація робіт Ієроніма Босха в форматі доповненої реальності. 

Нон-стоп вражень під звуки класичної музики та келиха ігристого напою.

Ієронім Босх був відомий своїми дивовижними та загадковими полотнами, на яких зображені фантастичні сцени, які ми покажемо в новому баченні та сприйнятті.

18 та 26 травня

300
ГРИВЕНЬ ЦІНА КВИТКА

сеанси: 

11:00, 12:00, 13:00,

14:00, 15:00, 16:00,

17:00, 18:00, 19:00 

Після майже двохрічної перерви відома в Україні та за її межами галерея живих картин відкриває свої двері в Universum Hall на ВДНГ. Відреставрована історична циклорама 6-го павільйону, в колишньому кінотеатрі “Прогрес”, площею 69 квадратних метри “оживає” шедеврами образотворчого мистецтва.

Нове бачення перлин світових класиків із залученням сучасних проєкційних технологій. 
Рай для істинного естета та для того, хто лише хоче почати відкривати для себе загадковий світ художнього наповнення.

Чому до нас?
 • Показ проводиться на пітримку військових із 5 ОШБр;
 • Сучасний формат, який вже став культовим в країнах Європи та світу;
 • Колекція кращих творів в одному місці та новому викладі;
 • Захоплюючий відеоряд, що показує найменші деталі та елементи з картин;
 • Відчуття зануреності у дійство завдяки оточенню проекцій. 

7 "так" щоб відвідати шоу

 1. Єдина в Україні локація, що транслює покази живих картин відомих художників;
 2. Вишукана зала в Національному комплексі “Експоцентр Україна”, яка стане місцем народження дива; 
 3. Тригодинна насолода для естата та того, хто тільки відкриває для себе образотворче мистецтво;
 4. Використання проекційних технологій дозволяє не лише спостерігати за показом, а й стати його учасником; 
 5. Класні емоції за невеликі гроші;
 6. VIP-дивани зі столиками з келихом ігристого напою. Вільна зручна розсадка за Вашим бажанням;
 7. Імерсивна фотозона для чудових сторіз та світлин.
Бачити простір

Завдяки сучасним технологіям, імерсивні покази вводять "глядачів" у особливий стан, який супроводжується відчуттям глибокого занурення у дійство.

"Зимова країна"

Найбільший тематичний парк відпочинку столиці "Зимова країна" на ВДНГ. Місце зустрічі світлих емоцій та тепла. Час для релаксу та відпочинку всією родиною та друзями!

Ефект левітації

Саме так! Абстрактні інсталяції, вражаючий відеоряд, графіка та зйомки з усіх куточків планети Земля, а також космічного телескопа "Хабл". "Літайте" під час наших виступів.

Твій квиток - це донат!

Стань Сантою для наших військових та допоможи наблизити довгоочікувану перемогу!

Ти можеш зробити найнеочікуваніше побачення, про яке вона зможе розповідати годинами!

Вхід - від 200 грн

На вибір пропонуються VIP-дивани для двох та зручні стільці з вільною розсадкою. Ви самі вирішуєте, яке місце обрати для кращого занурення в проєкційну дійстність.

Працює бар

Запашна кава, смачний коктейль або ароматний віскі. До, під час та після концерту працює бар з великим вибором напоїв та смаколиків. Пригощайтесь!

Цікаво дітям (4+)

На наших заходах їм буде цікаво! За допомогою сучасних технологій ми змогли зробити "нудне" відвідування галереї захоплюючим та пізнавальним.

Чим унікальний історико-музичний культурний центр
Universum Hall?

Universum – це мистецький простір, що став осередком гітарного мистецтва України.  Для нас цей зал став осоередком щей музично-видовищного типу, адже сцена Universum Hall реалізує найнеочуваніші шоу та концерти. Ми представляємо його в форматі справжнього сценічного дійство з відеорядом формату 360 та повним зануренням в програму шоу. Варто одного разу відвідати, і слова стануть зайві!  

Живі картини?

Циклорама унікального комплексу Universum Hall стане місцем відродження колись відомої в столиці галереї живих картин. Ми пропонуємо показ робіт Ієроніма Босха, Сальвадора Діла та Пабло Пікассо в новому баченні. Відмова від статичного слайд показу, а анімування картин з логічними та послідовними переходами. Протягом сеансу за допомогою новітніх проєкційних технологій Ви можете побачити новий стиль візуального мистецтва, що знайшов втілення в імерсивного форматі. 

 

“Сад земних насолод”

Босх вважається одним із найбільш визначних представників пізнього середньовіччя та раннього Відродження в Нідерландах, і його роботи залишаються об’єктом досліджень та захоплення любителів мистецтва до сьогоднішнього дня.

Твори Босха часто містять дивовижні, майже сюрреалістичні сцени з деталями, які можуть здатися більш ніж дивними. Це створює враження власного фантастичного світу.

Босх часто відображав апокаліптичні сцени, пекельні пейзажі та гріхопадіння людства. Його твори можуть спонукати до роздумів над моральними питаннями та судженням.

Зануртесь у дивовижний світ “Оживаючих химер” – картин Єроніма Босха, де реальність і фантазія зливаються в одне ціле. Кожна химера Босха має свою унікальну форму і складну символіку. Вони втілюють ідеї про злісність людської природи, про боротьбу між добром і злом, між сатиричним поглядом на світ і таємничістю невідомого. Це виклик для нашої уяви і можливість зануритися у світ містики і фантазії.

Творимо дива разом:

Усі кошти з квитків йдуть на допомогу військовим з “5 окремої штурмової бригади”. 

Команда творців агенції Gala Concert разом з засносноками оркестру Світла та Тіней Eclectic Sound Orcestra організовують та проводять постійно діючі благодійні концерти в залі Universum Hall на ВДНГ.

В цей не простий час ми продовжуємо волонтерську діяльність, тому кожен Ваш квиток – це донат, що наближає таку довгоочікувану Перемогу!

Команда Gala Concert вже протягом 6 років робить захопливі світло-музичні шоу. Наша мета зробити мистецтво доступним та цікавим для кожного. Якщо Ви істинний естет та мистецький гурман – колекція картин живої галереї зможете пробудути у Вас непереборне бажання відчути позитивні емоції знову та знову. Якщо ж Ви лише починаєте знайомство з художніми образами та поєднанням кольорів і стилів, ми з радістю покажемо мистецтво для Вас в новому баченні без надлишкової складності та пафосу. 

 

Мрієте продубити в своїй дитині потяг до прекрасного – приведіть її в залу, де ростові картини в запальному танці захоплять малечу і змусить казати “Вау”. Для Вашої зручності ми зробили вільну розсадку, що в будь-який момент Ви могли змінити своє розташування в залі та споглядати на дійство з кожного куточка. 

 

Для пар ми маємо спеціальні VIP-дивани, які зможуть зробити Ваше побачення справжньою казкою. Келих ігристого, невимушена атмосфера, тільки Ви разом – хіба не про таке мріяла завжди Ваша дівчина. Подаруй квиток до вражень вже зараз!

найближчі події

Незабаром
НЕЗАБАРОМ
Оркестрове шоу "СИМФОТЕКА": квінтесенція хітів
Незабаром
17:00
"Cinematic Symphony" музика з кінофільмів у виконанні оркестру
Незабаром
17:00
«Парфумер» - єдине симфонічно-ароматичне релакс шоу
Незабаром
17:00
"SAX і місто" - легендарний Київський квартет саксофоністів
18 та 26 травня
11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00
Ієронім БОСХ та імпресіоністи. Галерея живих картин
19 та 24 травня
11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00
DALI.DIGITAL та імпресіоністи. Галерея живих картин
25 травня
11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00
ПІКАССО - "Періоди геніальності". галерея живих картин
Незабаром
17:00
"Музичний зодіак" - віртуозний дует скрипки та фортепіано
Незабаром
Органне шоу "Фатум Органум" в галереї живих картин
Незабаром
"50 відтінків джазу" - біполярний спектакль в імерсивному просторі
Незабаром
15:00
"ЮАНІМЕ" - покази німого кіно під живий супровід піаніста