Музика з кінофільмів

10 березня - червер

19:00

Cinematic Symphony

Вражаюче оркестрове шоу з відео-інсталяціями у просторі ArtArea. 

Хіт-парад класики та сучасних оркестрових саундтреків з блокбастерів.

ЗНИЖКА

по промо-коду: ARTAREA

АКЦІЯ ДІЄ ДО 01.067.2021

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Музика з відомих кінострічок:
 • Сучасні авторськи обробки.
 • Живе виконання та play-back.
 • Звукопідсилююче обладнання.
 • Сучасні проекційні технології.
 • Захоплюючий відео-ряд. 

7 "так" щоб відвідати шоу

 1. Зручне розташування  концертної локації у самісенькому центрі.
 2. Візуальний ряд оточує глядача. Створює ефект присутності в середині дійства.
 3. Близько 30 популярних кіно-мелодій: від класики до сучасності у сетах “нон-стоп”, протягом 70 хвилин.
 4. Квитки за доступною ціною. VIP-місця: зручні столики з обслуговуванням та величезні мішки для пар.  Окремі шезлонги для повного релаксу.
 5. Працює бар з напоями та легким меню.
 6. Комфортно з дітьми 5+
 7. Чудова, легка та емоційна програма для відпочинку та отримання нових вражень!
0
композицій -
у виконанні оркестру
0
Хвилин
відмінної музики

Шоу-оркестр

Електронно-акустичний оркестр “Еклектика” вже 4й рік упішно реалізовує світло-музичні шоу в планетаріях та органних залах України. Оркестр відомий в Україні та Європі, адже свторював багато саундтреків, виступав з великою кількістю зірок естради та академічної сцени. Головна відмінність від традиційних оркестрів в Україні – використання електронних девайсів та синхронізованого відео-ряду. 

Бачити Музику

Завдяки сучасним технологіям, імерсивні концерти вводять "слухачів" у особливий стан, який супроводжується відчуттям глибокого занурення у дійство.

У Центрі Києва

Декількасот метрів від метро "Майдан Незалежності" до портталу в іншу реальнсть. Вулиця Софіїївська 11-15, digital-галерея ArtArea - центр сучасного мистецтва концертний майданчик.

Ефект левітації

Саме так! Абстрактні інсталяції, вражаючий відеоряд, графіка та зйомки з усіх куточків планети Земля, а також космічного телескопа "Хабл". "Літайте" під час наших виступів.

Придбати квиток зараз!

Вибрати найзручніші місця, отримати естетичну насолоду та відпочити одному чи з компанією? Ви – за клік до цього!

Вхід - від 200 грн

На вибір пропонуються зручні шезлонги, величезні крісла-мішки для 2-х, а також столики з обслуговуваннями. Всі місця розташовані з урахування протиепідемічних нормативів.

Працює бар

Запашна кава, смачний коктейль або ароматний віскі. До, під час та після концерту працює бар з великим вибором напоїв та смаколиків. Пригощайтесь!

Цікаво дітям (5+)

Якщо ваші діти можуть сумувати в філармонії, не знаходити місця в опері, то на наих заходах їм буде цікаво. Тож, сміливо приходьте з сім'єю! Зовсім скоро в нас будуть і дитячі програми.

_MG_3821

Чим унікальний мистецький простір
ArtArea?

ARTAREA – це мистецький простір, що складається з різних платформ: класичної галереї (дві зали для експонування живопису, графіки та скульптури) та унікальної digital галереї. Ми відтворюємо мистецтво живопису за допомогою новітніх технологій у мультимедійні експозиції (авторський відео-арт тематичної спрямованості актуальних експозицій у галереї).

Дивитись та слухати деякі композиції з програми

Місія нездійсненна

Відомий саундрек у виконанні Eclectic Sound Orchestra.

Піратські мотиви

Саунд-візитівка відомої кіно-епопеї про Джека Горобця

12 друзів Оушена

Найчастіше саме ця класична музика стає саундтреком.

Диригент-постановник шоу Cinematic Symphony

Сергій Лихоманенко – головний диригент оркестру, продюсер програм “Оркестр світла та тіней”,  художній керівник оркестру Eclectic Sound Orchestra, лауреат міжнародних конкурсів.  Автор більше 30 світло-музичних концертів у Київському та Харківському Планетаріях. 

18814143_1697459830294197_3953816859365328287_n

найближчі події

23 лютого
19:00

"Парфумер"

симфо-релакс

24 лютого
19:00

"ANTI-CHElLO SHOW"

інструментальний рок перформанс

27 лютого
19:30

"КіноОпера"

кращі кінохіти століття на роялі з вокалом

04 березня
19:30

"50 відтінків джазу"

музичний спектакль у проекційному просторі

05 березня
19:30

"Музичний зодіак"

рояль під зодіакальним сузір'ям

06 березня
19:30

"КіноОпера"

кращі кінохіти століття на роялі з вокалом

09 березня
19:00

Хіти сучасності:

"Джаз, Поп, Рок"

10 березня
19:00

"Cinematic Symphony"

музика з кінофільмів

12 березня
19:30

"50 відтінків джазу"

музичний спектакль у проекційному просторі

16 березня
19:00

"ANTI-CHElLO SHOW"

інструментальний рок перформанс

17 березня
19:00

"Парфумер"

симфо-релакс

19 березня
19:30

"КіноОпера"

кращі кінохіти століття на роялі з вокалом

найближчі події

"Парфумер"

симфо-релакс

23 лютого
19:00
17 березня
19:00

"ANTI-CHElLO SHOW"

інструментальний рок перформанс

24 лютого
19:00
16 березня
19:00

"Cinema Voice"

кращі кінохіти століття

27 лютого
19:30
06 березня
19:30
19 березня
19:30

"50 відтінків джазу"

музичний спектакль у проекційному просторі

04 березня
19:30
12 березня
19:30

"Музичний зодіак"

рояль під зодіакальним сузір'ям

05 березня
19:00

Хіти сучасності:

"Джаз, Поп, Рок"

09 березня
19:00

"Cinematic Symphony"

музика з кінофільмів

10 березня
19:00

"50 відтінків джазу"

музичний спектакль у проекційному просторі

19 лютого
19:00

"Cinematic Symphony"

музика з кінофільмів

16 лютого
19:00

Шановні глядачі!

Згідно із діючими нормами «червоного» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

 • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
 • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
 • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
 • Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Музика з улюблених кінофільмів в ArtArea - Cinematic Symphony – оркестр «світла та тіней»

Феєричне і неочікуване поєднання світла і музики вражає глядача. Це новий жанр – світло-музичне симфо-шоу, яке не тільки заворожує грою оркестру, але й гіпнотизує візуальними ефектами, напружує всі органи чуття. Головним чином людський мозок отримує візуальну інформацію і Сinematic Symphony дає можливість бачити музику, асоціювати звуки з об’ємними зображеннями, реалістичними і поглинаючими весь простір. Не дивлячись на те, що пропозиція  найсучасніша, сама ж емоційна програма започаткована Бахом і Моцартом, і емоція пройшла через покоління у сьогодення у новому вражаючому вигляді, завдяки комп’ютерним технологіям. Які дозволяють відчути присутність, поринути у об’єм раніше незнаного чарівного простору. Відчуття слухачів споріднені з левітацією та медитацією. Відчуйте силу таланту митців крізь простір та час.

Команда Eclectic Sound Orchestra досягла найвищого рівню майстерності у вмінні поєднання несумісного і непоєднуваного. Що дає можливість глядачу розкрити нові, неочевидні грані класичної і сучасної музики.

 Шоу від Сinematic Symphony  заінтригує глядача будь-якого віку. Результат для кожного буде несподіваним. Вам хочеться нових вражень? Так отримайте їх! Ми запрошуємо пізнати нове.

 

Не пропускайте те, що так можливо

 

Дивіться проекції реалістичні і фантастичні у унікальному просторі Артерія, digital-галереї, створеної завдяки прогресу людства. Використовуйте  всі можливості часу. Не втрачайте нагоди, щоб не шкодувати.

Отримайте незабутні враження, відчуйте запаморочливі, гострі і не з чим незрівнянні  емоції, відвідавши унікальний концерт, витравивши не більше чим на кіносеанс.  

 

Музичне диво поруч з вами

 

З 2017 року Eclectic Sound Orchestra, створений однодумцями, сучасними композиторами, звукорежисерами, музикантами України, відкриває двері бажаючим почути музику по-новому.  

Eclectic Sound Orchestra використовує передові аудіо-музичні технології та весь потенціал оркестру для запису та виконання музики для фільмів та популярних сучасних виконавців.

Оркестр багаторазово виступав з зірками української естради.

 

Неповторний, вражаючий репертуарний колорит

 

Відомо, що музика здатна приносити задоволення. Але не кожна композиція здатна надихнути, а у виконанні Eclectic Sound Orchestra в рамках унікального шоу Сinematic Symphony глядач відправиться у історичну музичну подорож, повну пригод.   

Натхненний класичними творами, які здатні доторкнутися, достукатися до душі кожного, слухачі отримають непідробне задоволення. Обробка музики до легендарних кіно-стрічок, а також авторські композиції утримають слухача на гребні хвилі і дозволять отримати творчій заряд і справжнє натхнення.