Органне шоу "Фатум Органум"

Органна музика серед величезних проекційних екранів

Єдиний в Києві органний концерт у імерсивній «Галереї живих картин» на ВДНГ – глибока інтеграція з візуальними шедеврами на проекційних екранах розімром 100м2.
Динамічний відеоряд з футажів та живих картин у супроводі  короля інструментів – органу! Саме тут ви поринете у простір, де звук і візуальне мистецтво об’єднуються, створюючи гармонійне об’єднання мелодій та художніх картин.

Шоу живої музики доповнене фантастичним відеорядом.

3 лютого (субота) 17:00

400
ГРИВЕНЬ ЦІНА КВИТКА

Відчуйте магію звучання органа собору Notre Dam de Paris із захопливим імерсивним відеорядом!

Єдиний в Києві органний концерт у імерсивній «Галереї живих картин» на ВДНГ – це не лише музичне враження, але й глибока інтеграція з візуальними шедеврами на проекційних екранах розімром 100 м2. Динамічний відеоряд з футажів та живих картин у супроводі короля інструментів – органу! Саме тут ви поринете у простір, де звук і візуальне мистецтво об’єднуються, створюючи гармонійне об’єднання мелодій та художніх картин.

Потужний звук органу захопить вас і поведе за собою у цей світ унікальних почуттів, де кожен бахівський акорд пронизує повітря, створюючи глибоку і емоційну атмосферу та ефект повного занурення – імерсію.

На стінах галереї виникають картини майстрів мистецтва: від містики Босха з його загадковими істотами, до експериментальних шедеврів Пікассо та Далі, які викликають хвилюючу дивовижність. І це лише частина візуального дійства, що занурить вас у вимір імерсивних світів.

ОРГАН Notre Dam de Paris

Звуки органу, які наповнять цей простір, звучать від самого серця Паризького собору Нотр-Дам де Парі. Кожна нота переплітається з історією цієї величної споруди завдяки інструменту, в якому програмним методом записали всі регістри найвідомішого органу в світі – Notre Dam De Paris. Під цю музику, яка відтворює унікальну акустику Собору Паризької Богоматері, коронували самого імператора Франції – Наполеона.

Органістка Олена Болюх

Олена Болюх – талановита органістка та піаністка, представник найкращих майстрів своєї справи, які залишились в Україні, а не виїхали за кордон. Її репертуар дуже великий: від старого бароко до музики сучасників. Незмінним є тільки одне – високий рівень її виконання. Вміння Олени створювати драматургію твору за рахунок блискуче складених партій та ідеальної органної техніки вже оцінили навіть далеко за кордоном.

Органіст Станіслав Калінін

За органним пультом – відомий український органіст, лауреат міжнародних конкурсів, соліст Харківської обласної філармонії – Станіслав Калінін.

Різноманітний і багатий репертуар музиканта охоплює широкий діапазон різних стилів, епох і національних шкіл. Автор власних перекладів інструментальної та вокальної музики для органа.

Активно веде концертну діяльність в Україні, Польщі, Литві, Німеччині, Китаї, США та ін.

Заходи на підтримку ЗСУ

Шоу представлено Національною гільдією органістів України на підтримку 5 окремої штурмової Київської бригади та командою творців Оркестру Світла і Тіней. Цей концерт – подорож у світ високої культури, де музика та образотворче мистецтво поєднуються, щоб подарувати незабутній досвід, змінити сприйняття та думки та вразити у саме серце.

Твій квиток – це можливість підтримати наших військових з 5 окремої штурмової Київської бригади!

photo5404423238106330768 (1)

Чим унікальний історико-музичний культурний центр
Universum Hall?

Universum – це центр гітарного мистецтва України, що перетворився на музично-видовищну арену. Сцена Universum Hall здійснює найнеочікуваніші шоу та концерти, представлені у форматі захопливого сценічного дійства з відеорядом у форматі 360. Одного разу відвідавши це місце, слова стануть зайвими!

Допоможи військовим – зроби донат

Гроші з квитків йдуть на допомогу військовим з “5 окремої штурмової бригади”

Команда творців агенції Gala Concert разом з оркестром Eclectic Sound Orcestra організовують та проводять благодійні концерти в залі Universum Hall на ВДНГ.

В цей непростий час ми продовжуємо волонтерську діяльність, тому кожен Ваш квиток – це донат, що наближає таку довгоочікувану Перемогу! 💙💛

найближчі події

Незабаром
НЕЗАБАРОМ
Оркестрове шоу "СИМФОТЕКА": квінтесенція хітів
Незабаром
17:00
"Cinematic Symphony" музика з кінофільмів у виконанні оркестру
Незабаром
17:00
«Парфумер» - єдине симфонічно-ароматичне релакс шоу
Незабаром
17:00
"SAX і місто" - легендарний Київський квартет саксофоністів
18 та 26 травня
11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00
Ієронім БОСХ та імпресіоністи. Галерея живих картин
19 та 24 травня
11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00
DALI.DIGITAL та імпресіоністи. Галерея живих картин
25 травня
11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00
ПІКАССО - "Періоди геніальності". галерея живих картин
Незабаром
17:00
"Музичний зодіак" - віртуозний дует скрипки та фортепіано
Незабаром
Органне шоу "Фатум Органум" в галереї живих картин
Незабаром
"50 відтінків джазу" - біполярний спектакль в імерсивному просторі
Незабаром
15:00
"ЮАНІМЕ" - покази німого кіно під живий супровід піаніста