КІНОРГАНУМ

орган у кіно

ОРГАН – ОРКЕСТР – ХОР – РОК-БЕНД – ВІДЖЕЇНГ

Найвідоміші світові саудтреки із Голівуду в Україні 

ЦКМ Національного авіаційного університету

Київ – проспект Гузара Любомира 1 

30
грудня | 19:00
100
ГРИВЕНЬ | ЦІНА КВИТКА
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Найбільший семплований орган України в супроводі оркестру та хору

Це варто побачити та послухати!  Неймовірне, видовищне музичне шоу напередодні Нового року.  Спеціальні аранжування музики найвідоміших блокбастерів та кіноепопей за участі короля інструментів – органа! Шоу стало можливим завдяки сучасним технологіям. Наживо записані кожна труба величного органу Нотр Дам в Парижі. Наразі, “живий” оригінал на реставрації до 2027 року. Семплований орган наданий Національною гільдією органістів України. 

Факти про шоу:
 • Безпечний концерт – наш пріорітет!
 • Сучасні оркестрові обробки.
 • Живе виконання та play-back.
 • Захоплюючий відео-ряд. 
 • Цікаво для відвідин всією сім’єю (7+)

5 "так" щоб відвідати шоу

 1. Оркестр, хор та найбільший семплований орган України. Всього 50 артистів на сцені
 2. Орган фірми JOHANUS завдяки семплам, повністю відтворює величний орган Нотр Дам де Парі, а це 7500 органних труб.
 3. Потужний «епік-саунд» композицій виконаних на органі з оркестром та хором з 15 кінострічок.
 4. Захід у Національному авіаційному університету. Загальна кількість місць 1500. Реальна кількість з урахуванням пандемічних нормативів – 729.
 5. Вартість квитків від 150 до 890 гривень. Знижки до 30% на гуртове придбання квитків від 10 місць! Телеграм @Maestroforte
Відео-арт

Завдяки сучасним технологіям відправтесь у подорож до Голівуду: кадри із кіно, абстрактні інсталяції, вражаючий відеоряд, графіка та зйомки з усіх куточків планети Земля.

Музика

Орган, симфонічний оркестр, змішаний хор.
50 артистів на одній сцені в єдиному нестримному пориві до творчісті та вашого гарного настрою. Неймовірно потужний та епічний звук!

Легальність

Авторські аранжування та обробки. Очищення прав: Організація колективного управління авторськими та суміжними правами (ОКУАСП)

Орган та органістка

Органна музика в Києві зазвучить по-новому завдяки інструменту, в якому програмним методом записали все регістри найвідомішого в світі органу Notre Dam De Paris , під звуки якого коронували самого імператора Наполеона. Інструмент не тільки передає звуки цього єдиного в своєму роді органу, а й відтворює унікальну акустику Собору Паризької Богоматері.

Орган побудований в 1402 році

7400 труб від 3 мм до 18 м

130 регістрів (інструментів)

Кращі роботи маестро Ціммера

Концертний зал авіаційного університету (НАУ)

Глядацька зала вміщує 1500 глядачів та слухачів, які об’єднані в єдиному бажанні – зробити себе трішки щасливішими. Ця сцена стала початком кар’єри багатьох українських зірок естради. Побач на власні очі, як вона може запалювати!

Адреса: проспект Любомира Гузара 1 (колишній проспект космонавта Комарова). Станція швидкісного трамваю «Національний авіаційний університет».

Працює безкоштовний паркінг для відвідувачів концерту.

"Кінорганум" - орган у кіно

Найвідоміші світові саундтреки із Голівуду в Україні.

Вперше поєднання органу та симфонічного оркестру.

Eclectic Sound Orchestra і подорожі до кращих блокбастерів та кіно-епопей.

Живе оркестрове виконання дозволить поринути у світ кіно та відчути себе героєм улюблених фільмів. Композиції, які були на писані в часи класицизму та сучасні музичні шедеври отримають нове життя, а кадри із фільму влаштують подорож крізь новітній світ кінематографу від його зародження та до сьогодення.

Шоу-оркестр

Електронно-акустичний оркестр “Еклектика” вже 4й рік упішно реалізовує світло-музичні шоу в планетаріях та органних залах України. Оркестр відомий в Україні та Європі, адже свторював багато саундтреків, виступав з великою кількістю зірок естради та академічної сцени. Головна відмінність від традиційних оркестрів в Україні – використання електронних девайсів та синхронізованого відео-ряду. 

Музика, яка робить тебе щасливішим!

Живе оркестрове виконання дозволить поринути у світ кіно та відчути себе героєм улюблених фільмів. Композиції, які були на писані в часи класицизму та сучасні музичні шедеври отримають нове життя, а віджеїнг влаштує подорож крізь світ кінематографу: від його зародження та до сьогодення.

 

Ви почуєте хіти, які вже стали окремим композиціями і є виконуваними як сольні номери.

Програма концерту поділена на декілька блоків, кожен із яких відображає певний мистецький музичний і кіноперіод. На початку Ви почуєте величну музику К.Орфа та Е.Л.Веббера, яка довершила та створила містику у фільмах «Американська історія жахів» та «Привид опери».

Багатожанровий концерт для кіномеломанів

Далі ми перенесемо Вас у світ романтичного французького кіно XX століття: мрійливо-загадкова сюїта від композитора Eclectic Sound Orchestra Влада Солодовникова на теми із фільму «Амелі» із соло органу та скрипки подарує Вам насолоду та піднесеність, розкриваючи всю багату палітру найдовершенішого із всіх видів мистецтва. Не можливо не сказати і про іншу сторону людського життя, а саме про драму технічних катастроф, які знайшли своє відображення у відеороботі Гофрі Реджіо «Кояаніскаци», де композитор Ф.Гласс возвеличує всю могутність та монументальність такого інструменту, як орган.

Вишуканий десерт для любителів кіно:

Окремим блоком концерту є музика до кіноепопей, які вже протягом багатьох років не втрачають своєї популярності, серед яких «Інтерстеллар», серія фільмів про Джека Горобця «Пірати Карибського моря», найрейтинговіший серіал сучасності «Гра престолів» тощо. Окрім цього ви матимете змогу почути авторські обробки та аранжування музики відомих кінострічок, які ми впевнені із задоволенням переглядаєте по декілька разів.

Концерт буде цікавим для глядачів будь-якого віку від наймолодших (+7) до найстарших.

Ще ніколи світ музики та кіно не був таким доступним та близьким. Подаруйте собі емоції, про які будете пам’ятати ще багато років!

ЗАХІД ВІДБУДЕТЬСЯ В ФОРМАТІ “COVID-FREE”

Концерт 30 грудня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «червоного» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:

 • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
 • Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.