РОКОРГАНУМ

рок на органі

ОРКЕСТР – ОРГАН – ХОР – РОК-БЕНД – 3D-МАПІНГ

Дух свободи та нестримної жаги до пригод!

9
квітня | 19:00
від 100
ГРИВЕНЬ | ЦІНА КВИТКА
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Найбільший семплований орган України в супроводі оркестру та хору

Це варто побачити та послухати!  Неймовірне, видовищне музичне шоу напередодні Нового року.  Спеціальні аранжування музики найвідоміших рок-хітів за участі короля інструментів – органа! Шоу стало можливим завдяки сучасним технологіям. Наживо записані кожна труба величного органу Нотр Дам в Парижі. Наразі, “живий” оригінал на реставрації до 2027 року. Семплований орган наданий Національною гільдією органістів України. 

Факти про шоу:
 • Безпечний концерт – наш пріорітет!
 • Сучасні оркестрові обробки.
 • Живе виконання та play-back. 
 • Цікаво для відвідин всією сім’єю (7+)

5 "так" щоб відвідати шоу

 1. Оркестр, хор та найбільший семплований орган України. Всього 35 артистів на сцені
 2. Орган фірми JOHANUS завдяки семплам, повністю відтворює величний орган Нотр Дам де Парі, а це 7500 органних труб.
 3. Потужний «епік-саунд» композицій виконаних на органі з оркестром та хором з 15 кінострічок.
 4. 09 квітня о 19:00 в Хмельницькому пролунають кращі рок-хіти останнього століття! Симфодрайв шоу ROCKORGANUM у великій залі Хмельницької обласної філармонії.
 5. Вартість квитків від 150 до 550 гривень. Знижки до 30% на гуртове придбання квитків від 10 місць! Телеграм @Maestroforte
Музика

Орган, симфонічний оркестр, змішаний хор.
35 артистів на одній сцені в єдиному неспримному пориві до творчісті та Вашого гарного настрою. Неймовірно потужний та епічний звук!

Легальність

Авторські аранжування та обробки. Очищення прав: Організація колективного управління авторськими та суміжними правами (ОКУАСП)

Солісти шоу

Органна музика у Хмельницькому зазвучить по-новому завдяки інструменту, в якому програмним методом записали все регістри найвідомішого в світі органу Notre Dam De Paris , під звуки якого коронували самого імператора Наполеона. Інструмент не тільки передає звуки цього єдиного в своєму роді органу, а й відтворює унікальну акустику Собору Паризької Богоматері.

Орган побудований в 1402 році

7400 труб від 3 мм до 18 м

130 регістрів (інструментів)

Деякі твори програми

Велика зала Хмельницької обласної філармонії

Глядацька зала вміщує 830 глядачів та слухачів, які об’єднані в єдиному бажанні – зробити себе трішки щасливішими. Ця сцена стала початком кар’єри багатьох українських зірок естради. Побач на власні очі, як вона може запалювати!

Адреса: вулиця Гагаріна, будинок 7.

"РокОрганум" - рок на органі

Ще один концерт від організаторів “Кіноргануму”. Концерт вибух, який покликаний зламати всі стереотипи та судження про рок музику та органне виконання. Подорож до світу свободи та незмірної жаги до пригод!

Queen, Pink Floyd, MUSE, Rammstein, The Cranberries, Nightwish, Marilyn Manson, System of a Down, Seven Nation Army, Metallica, Linkin Park, Nirvana

В програмі шоу зібрані кращі рок-хіти XX та XXI століття: слабким нервам прохання приготуватись! РокОрганум – шоу для всієї родини, яке зарядить енергетикою на увесь наступний рік!

Шоу-оркестр

Електронно-акустичний оркестр “Еклектика” вже 4й рік упішно реалізовує світло-музичні шоу в планетаріях та органних залах України. Оркестр відомий в Україні та Європі, адже свторював багато саундтреків, виступав з великою кількістю зірок естради та академічної сцени. Головна відмінність від традиційних оркестрів в Україні – використання електронних девайсів та синхронізованого відео-ряду. 

"РокОрганум" - від оркестру "Еклектика"

Які думки у Вас виникають в уяві при слові «РокОрганум»? Думаємо, що шок та здивування. І це правда!

Цикл концертів «Органуми» у виконанні оркестру Еклектика має для Вас неочікувані сюрпризи та поєднання, а саме концерт «РокОрганум»!

«РокОрганум» – це величне дійство, де зустрічається два між собою непоєднувані світи: могутній і віковічний дух органної музики та нестримний і шалений світ рок-хітів. Якщо Вам досі здається це не можливим, то наш концерт – це вагома відповідь проти всіх сумнівів.

Оркестр Еклектика займається не просто змішуванням стилів та поєднанням здавалося б не поєднуваних речей, але і відкриває нові грані вже відомих світових композицій в новому амплуа. Мало хто знає, що в основу рок музики покладено мотиви відомих класичних творів, ми ж пропонуємо Вам почути цей синтез та бути на хвилі драйву та шаленого ритму.

Оркестр і сучасні технології 

Музична канва концерту «РокОрганум» – це не просто почергове виконання відомих рок композицій, це справжня мистецька подорож, яка демонструє становлення цього жанру і довершує його неочікуваним музичним феноменом – величним та могутнім звучанням справжнього органу.

Орган в цьому шоу виступає не просто як доповнюючий оркестр інструмент, а як солюючий елемент, що додає колористики та збагачує і так широку палітру звуків відомих всім нам композицій.

Ми пропонуємо Вам насолодитись не тільки відомими обробками та аранжуваннями хітів гуртів Pink Floyd, MUSE, Rammstein,The Cranberries, які полонили серця міжнародних поціновувачів рокової музики, але і потішитись від мелодики ритмів відомого українського гурту часів незалежності «Океан Ельзи», що стали візитівкою українського року на теренах Європи та Америки.

Ви досі відмовляєте собі у задоволеннях? Час змінити це разі назавжди! Будьте на хвилі позитиву та шаленого драйву!

Будьте на хвилі року!

Концерт буд цікавим для глядачів будь-якого віку від наймолодших до найстарших.

Ще ніколи світ музики та кіно не був таким доступним та близьким. Подаруйте собі емоції, про які будете пам’ятати ще багато років!

ЗАХІД ВІДБУДЕТЬСЯ В ФОРМАТІ “COVID-FREE”

Концерт 9 квітня 2022 року відбудеться згідно із діючими нормами «червоного» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:

 • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
 • Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.